Відеоселектор з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

10 лютого 2021 року під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбувся відеоселектор в режимі ZOOM.

Участь у заході від області взяли начальник управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Юрій Горбенко, начальник відділу ведення водного кадастру, моніторингу вод та басейнової взаємодії Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області Геннадій Мушка та завідувач сектору Держводагенства в області Андрій Мельничук.

Під час заходу було розглянуто питання щодо порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками, зокрема про прийнятий Закон України від 04.11.2020 року № 963  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками».

Наразі розроблено  проєкт Типового договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом. Учасники заходу озвучили пропозиції та зауваження до типового договору та інші актуальні питання.