До уваги водокористувачів!

                                                   ДО УВАГИ ВОДОКОРИСТУВАЧІВ!

Регіональний офіс водних ресурсів у Волинській області інформує, що відповідно до наказу Міндовкілля від 18.12.2020 № 375 «Про затвердження Змін до Порядку ведення державного обліку водокористування та Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України» з 01.01.2022 вступають в силу ЗМІНИ в частині форми подачі звіту про використання води за формою 2ТП-водгосп (річна).

Звіти за формою 2ТП-водгосп (річна) за 2021 рік будуть прийматися від водокористувачів Волинської  області виключно в електронному вигляді через Портал електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України https://e-services.davr.gov.ua/ з 01 січня по 01 лютого 2022 року.

Звіт підписується з накладанням кваліфікованого електронного підпису чи кваліфікованої електронної печатки водокористувача.

Для отримання консультацій можна звернутись до відділу ведення водного кадастру, моніторингу вод та басейнової взаємодії РОВР у Волинській області (м. Луцьк, вул. 8-Березня, 1, тел. (0332) 23-45-03.

Порядок ведення державного обліку водокористування

Порядок функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Держводагентства

Інструкція користувача

Лист водокористувачам

Наказ Мінекології 78 про затвердження Порядку ведення державного обліку

Порядок подання звіту в електронній формі

Спільна з ДПС  інформація подання статистичної звітності