Робоча нарада

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України та доручення заступника голови Волинської облдержадміністрації щодо затвердження плану заходів з реалізації Стратегії зрошення та дренажу в Україні на період до 2030 року, 10 лютого цього року проводилась робоча нарада за участю начальника управління екології та природних ресурсів ОДА, начальника управління агропромислового розвитку ОДА, голів РДА та ОТГ. Від Волинської обласної ради був присутній Голова постійної комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів Юрій Ройко, від Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області – Ростислав Кравчук.

На засіданні було запропоновано визначити замовників робіт з інвентаризації меліорованих земель – районні державні адміністрації, а джерела фінансування – кошти, які надходять від втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, залучивши при цьому кошти ОТГ.

Управлінню містобудування та архітектури ОДА та Регіональному офісу водних ресурсів у Волинській області доручено підготувати вихідні дані для проведення інвентаризації осушених сільськогосподарських угідь.

Першочергові роботи з інвентаризації запропоновано виконати у Любомльському та Шацькому районах Волинської області, що буде мати позитивний вплив на збереження водності Шацького поозер'я.