Міжнародний день чистих берегів

Черговий рік поспіль колектив Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області долучається до мільйонів волонтерів по всьому світу, які рятують нашу Планету від сміття.

Цього року в екологічному івенті “Міжнародний день чистих берегів” були задіяні всі експлуатаційні дільниці РОВР у Волинській області, еко-толоки проводились на берегах річок, озер та водосховищ, також були прибрані меліоративні куточки та джерела області.

Зокрема, були розчищені від сміття:

- береги річок: р. Сапалаївка в м. Луцьк та р. Стохід біля с. Линівка у Луцькому районі, р. Турія біля с. Блаженик і р. Стохід в с. Голівка та р. Турія в м. Ковель у Ковельському районі, р. Цир між с. Цир та с. Бірки та р. Стохід біля смт. Любешів і р. Прип’ять біля с. Люб’язь у Камінь-каширському районі, р. Кормин в межах с. Гораймівка та біля сіл Тельчі та Красноволя і р. Осина в межах та поблизу с. Бережниця у Камінь-Каширському районі, р. Козачівка та МК-2 р. Вижівка біля смт. Ратне і р. Прип’ять в смт. Ратне та МК Турський біля с. Гірники у Ковельському районі.

береги озер: оз. Пісочне біля с. Брунетівка Ковельського району, оз. Чорне та оз. Люцимир в Ковельському районі.

- береги водосховищ: Старомосирського водосховища на осушувальный системі Верхів’я р. Стохід біля с. Старий Мосир і Кричевицького – на Кричевицькій осушувальній системі біля с. Кричевичі у Ковельському районі, Гривенського водосховища біля с. Лишнівка та Бихівського водосховища біля с. Бихів у Камінь-Каширському районі.

В результаті по Волинській області було прибрано близько 15 га території та зібрано до 300 мішків сміття. Також було розчищено від кам’яних загат русло річки Сапалаївка в м. Луцьк.

Зберегти чисте довкілля для майбутніх поколінь – одне з найважливіших завдань сьогодення. Тож дбаймо про нашу Планету разом!