Форум пошуку партнерів Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027

26-28 квітня у Любліні (Польща) відбувся форум пошуку партнерів Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027.

Програма Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027 була затверджена Європейською Комісією, що дає можливість продовжувати транскордонне співробітництво між Польщею та Україною, зміцнювати зв’язки між організаціями та мешканцями прикордонних територій, а також розвивати території, охоплені співробітництвом. Проєкти в рамках Програми реалізовуватимуться за п’ятьма пріоритетами: «Довкілля», «Здоров’я», «Туризм», «Співпраця», «Кордони».  Зустріч у Любліні була повністю присвячена пріоритету ДОВКІЛЛЯ.

До участі запрошувались органи місцевого самоврядування та інші некомерційні організації з Волинської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської й Закарпатської областей.

Під час форуму учасників ознайомили, у вигляді презентації, з Програмою Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027, а також продемонстрували  кращі практики проєктів у сфері ДОВКІЛЛЯ минулих років. В рамках форуму відбулись також зустрічі в тематичних групах, 2-хвилинні самопрезентації потенційних партнерів, представлення їхніх матеріалів, показ фільмів про Програму та інше.

Представником від Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області був Кравчук Ростислав Сергійович, який презентував ідеї для майбутніх проєктів Програми з метою пошуку партнера з польської сторони на тему «Сприяння доступу до води та сталого управління водними ресурсами».

Щиро дякуємо організаторам Форуму пошуку партнерів Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027. Це безцінний досвід, який може принести плідний результат!

Також вітаємо друзів-поляків з 19 річницею вступу у Євросоюз!